Vyhľadať
Close this search box.

V Barney sme vždy pripravení postarať sa o to, aby sme vašej značke dali zmysel v dobe plnej nezmyslov a umožnili vám vyniknúť.

About us

Prostredníctvom premyslených aktivít, vhodne cielených kampaní, stratégie a kreatíve, ukazujeme vašim zákazníkom a zamestnancom, prečo by mali mať radi práve vašu značku. Tým medzi vami vytvárame a utužujeme vzťah.

Z dobrých značiek robíme skvelé.

About us
About us

Vysoká hodnota značky

Arrow Right

Skvelá
značka

V Barney Studio zvyšujeme značkám hodnotu, vďaka čomu zarábate viac peňazí na splnenie vašej misie: prinášať ľuďom výnimočné produkty a služby.

Naším záväzkom je tvoriť a starať sa o značky, ktoré nechcú byť priemerné, chcú byť skvelé.

Naše hodnoty

Values
icon check mark

Sme vždy presní

Ceníme si váš čas. Nikdy neprijímame viac práce, ako sme schopní splniť, preto výstupy dodávame načas a dodržiavame termíny, ktoré sme si stanovili na začiatku. Ak sa niečo mení, avizujeme to.

Values
icon check mark

Záväzok kvality

Pracujeme len s medior a senior profesionálmi. Pre vás to znamená, že bez ohľadu na zadanie vám vždy dodáme len prvotriedne výstupy. Náš záväzok kvality je nedotknuteľný.

Values
icon check mark

Skutočné partnerstvo

Agentúry a tvorcovia značiek si musia byť blízki, aby mohli vytvoriť skutočnú hodnotu. Preto sme vám vždy k dispozícii, viac počúvame ako hovoríme a ľahko sa s nami spolupracuje.

Ocenenia a úspechy

Sabre Awards CEE

Víťazi jednej z najprestížnejších PR súťaží na svete v CEE.
Zistiť viac

EXPO 2020 DUBAI

Oficiálny vystavovateľ a účastník slovenskej reprezentácie na EXPO Dubai 2020.
Zistiť viac

Národná cena za dizajn

Nominácia na Národnú cenu za dizajn.
Zistiť viac

Ad World Masters

Držitelia bronzu – 3. najlepšia agentúra na Slovensku.
Zistiť viac
Previous slide
Next slide
Expo 2020 Dubai UAE

Sabre Awards CEE

Víťazi jednej z najprestížnejších PR súťaží na svete v CEE.

Zistiť viac
Expo 2020 Dubai UAE

EXPO 2020 DUBAI

Oficiálny vystavovateľ a účastník slovenskej reprezentácie na EXPO Dubai 2020.

Zistiť viac
Expo 2020 Dubai UAE

Národná cena za dizajn

Nominácia na Národnú cenu za dizajn.

Zistiť viac
Expo 2020 Dubai UAE

Ad World Masters

Držitelia bronzu – 3. najlepšia agentúra na Slovensku.

Zistiť viac
Expo 2020 Dubai UAE
Sabre Awards Emea
Agency of the Year
Národná cena za dizajn

Kooperačný dotazník
Barney Studio

Chcete s nami spolupracovať? Vyplňte krátky dotazník a my sa vám obratom ozveme.

Interaktívna prezentácia Barney Studio

Zoznámte sa s naším tímom

V Barney Studio je náš hlavný kreatívny tím srdcom našej agentúry a je hnacou silou inovácií a špičkovej kvality v každom projekte. Náš tím sa skladá z talentovaných dizajnérov, stratégov a tvorcov, ktorí sú odhodlaní precízne a kreatívne vniesť život vašej značke. Vždy nám pomáha, ak nám poviete aj svoju víziu.

Vďaka kolektívnemu prístupu a odhodlaniu dosiahnuť bájnu dokonalosť neúnavne pracujeme na tom, aby sme priniesli atraktívne návrhy a funkčné riešenia, ktoré rezonujú s vaším publikom a prinášajú výsledky.

Vložte sa do rúk nášho tímu a dôverujte nám, že spoločne vašu značku pozdvihneme na novú úroveň a urobíme ju z dobrej skvelou.

Dennis Fino

Managing Director & Co-Founder

Keď sa povie “biznis”, Dennis je tu, aby počúval. Rozvoj biznisu ako takého, škálovanie, kreatívne stratégie, ako aj manažment tímu, sú silnými súčasťami jeho života. Barney Studio je jedným z jeho úspešných projektov, ktoré spoluzaložil a ktoré do dnešného dňa vedie.

Simona Babiarová

Client Service Director & Co-Founder

Simona je srdcom brandingového štúdia Barney. Jej príjemný prístup ku klientom aj členom firmy zabezpečuje, že Barney funguje ako hodinky. Sem patrí organizácia stretnutí, brífingy a transfer zadaní jednotlivým členom tímu. Simona má zmysel pre detail, je empatická a rozumie potrebám klientov aj členov tímu.

Keisi Katiaj

Art Director & Brands Designer

10+ rokov skúseností v odbore dizajnu sa odrazilo na pozícii Art Director Barney Studia. Keisi je známa svojím odvážnym a farebným prístupom k vizuálnej komunikácii, čím dáva produktom aj službám život. Po absolvovaní magisterského štúdia v odbore Grafický dizajn v Budapešti sa začala špecializovať na brandingy a vizuálne identity, ako aj ilustrácie.

Michal Černo

Graphic Designer & 3D Visualiser

Michal je grafický dizajnér so širokým záberom záujmov, ktorý hľadá dizajn v každom detaile sveta okolo nás. Po absolvovaní bakalárskeho štúdia architektúry v Brne v Českej republike a po realizácii menších interiérových a umeleckých inštalácií sa rozhodol zamerať výlučne na grafický dizajn a popri tom rozvíjať svoj silný vzťah k umeniu prostredníctvom tradičnej olejomaľby.

Branislav Rodman

Copywriter & Ideamaker

Branislav žije vo svete reklamy už pár rokov. Najprv z pozície klienta, teraz z pozície kreatívca, copywritera a ideamakera v brandingovom štúdiu. Prax naberal v lifestylovom prostredí e-shopu plnom dennodenných zmien, ktoré ho pripravili na všetky možné nástrahy online sveta, ktorý nikdy nespí. Začínal ako social media manager a copywriter, postupne však naberal skúsenosti a do svojej expertízy prinášal ďalšie skúsenosti.

Iva Mandalová

Online Advertising Specialist

Iva študovala média a komunikáciu na zahraničnej univerzite v Prahe, ale popri akademických cieľoch si budovala kariéru v marketingu už počas bakalárskeho štúdia, a to v technickom aj kreatívnom poli, v startupoch aj korporáciách. Bavia ju čísla, analýzy a inovatívne nástroja. Vždy sa snaží využiť dostupné prostriedky na to, aby priniesla zákazníkom čo najlepšiu reklamnú skúsenosť efektívne a kreatívne.

Martin Slovák

Graphic Designer & Photographer

Martin ako grafický dizajnér vytvára vizuálne úžasné návrhy, ktoré jasne a kreatívne sprostredkúvajú posolstvá našich klientov, či už ide o logá, digitálne prostriedky, webové stránky a ďalšie. Okrem dizajnérskeho majstrovstva je Martin aj zručný fotograf, ktorý vie zachytiť momenty a vizuály, ktoré rozprávajú príbehy a vyvolávajú emócie. Od produktových fotografií až po zábery životného štýlu, jeho snímky sú nielen estetické, ale aj strategicky zosúladené s identitou značky a komunikáciou našich klientov.

Matej Pakán

Front-end Developer

Matej je človek, ktorého v programovaní chcete mať vždy na svojej strane. Matej sa v Barney venuje primárne programovaniu webstránok a landing pages, ale tiež rôznym ďalším úlohám, ktoré súvisia s kódom. Jeho ďalšou špecializáciou je pomoc v rôznych zadaniach týkajúcich sa aj aplikácií alebo programov. Okrem toho je jeho špecialitou aj SEO.

Lucas Rimóci

Front-end Developer

Lucas je skúsený front-end vývojár so zameraním na WordPress a WooCommerce. Jeho práca spočíva v tvorbe profesionálnych webových stránok a e-shopov, ktoré posúvajú online podnikanie klientov na nový level. Lucas sa venuje nielen vývoju, ale aj údržbe webstránok, zahŕňajúcej aktualizácie, zabezpečenie a optimalizáciu. Jeho projekty sú vizuálne atraktívne a plne funkčné, šité na mieru potrebám a cieľom klientov.

sk_SKSlovak