Vyhľadať
Close this search box.

CompleteBrand

CompleteBrand je unikátny jednorazový produkt od Barney Studio, na konci ktorého budete mať kompletnú a funkčnú značku. Jeho cieľom je zjednodušiť proces vzniku novej značky, kde vám stačí nechať sa viesť nami – profesionálmi. Jediné, čo od vás v celom procese budeme potrebovať, sú odpovede na naše otázky, a vašu spätnú väzbu na výstupy.

Pri budovaní značiek, či už pri brandingu alebo rebrandingu, pracujeme s naším rokmi overeným frameworkom BrandBond. Ten bol využitý pri vzniku alebo úprave viac ako 100 značiek. Naši stratégovia a dizajnéri s vami budú úzko spolupracovať na tom, aby ste na konci mali značku pripravenú na úspech. 

Takto vzniká vaša značka v Barney Studio:

01

Intenzívny úvodný BrandCheck audit

02

Analýza dát – našich aj vašich

03

Pracujeme na tvorbe značky – verbálne a vizuálne

04

Virtuálna alebo osobná prezentácia konceptov

05

Finalizácia značky na základe vášho feedbacku

06

Úspešné odovzdanie finálnych výstupov

Čo je obsahom balíka CompleteBrand?

Naming

Brand DNA

Vizuálna identita

Verbálna identita

Adaptácie

Komplexné Brand guidelines

Manuál značky (brand book)

Komunikačná stratégia

Vznik alebo reštart značky (branding alebo rebranding) je proces, ktorý v Barney Studio trvá približne 1-2 mesiace. Počas tejto doby sa s vami budeme rozprávať, pýtať sa a budeme potrebovať vaše odpovede. Na základe toho pre vás pripravíme kompletne novú značku alebo reštart značky. Prídeme s názvom, vizuálnou a verbálnou identitou, a komplexnými výstupmi, ktoré budú pripravené na použitie. 

Pustite sa do tvorby vašej značky s nami. Stačí, ak kliknete na tlačidlo nižšie a dohodnete si termín prvého stretnutia. 

sk_SKSlovak