Vyhľadať
Close this search box.

Pre aktivity v oblasti spoločenskej zodpovednosti máme nadšenie. Starostlivosť o všeobecné dobro je niečo, čo leží hlboko v našom DNA.

Za posledné roky sme úspešne premysleli, vytvorili a zrealizovali viaceré CSR aktivity na rôzne témy:

Udržateľnosť
Očkovanie proti Covid-19
Podpora rodičov LGBTQI+
Pracovná pohoda

Neustále sa budeme snažiť tvoriť projekty, ktoré vytvárajú skutočnú hodnotu, a podporíme témy, ktoré treba vidieť.

Potrebujete pomôcť s ESG témami alebo ste neziskovka?​

Radi sa o vás postaráme na základe vašich potrieb a zákonných povinností. Pre váš CSR projekt vytvoríme názov, vizuálnu identitu a kampaň, ale vieme aj naskočiť na už rozbehnutý vlak a starať sa o vašu komplexnú komunikáciu. V niektorých prípadoch a pre špecifické typy neziskoviek pracujeme PRO BONO.

Budujme spolu lepšiu budúcnosť.

Aktivity a projekty, o ktoré sme sa postarali:

Inštitút pracovnej pohody

Inštitút pracovnej pohody je ďalším z veľkého radu našich CSR projektov, ktorý sme vytvorili od začiatku, vrátane názvu a brandingu. Postarali sme sa aj o členstvá s rôznymi mienkotvornými firmami, pričom naším cieľom je spraviť slovenské pracovné prostredie naozaj TOP.

Zaockujemsa

Naša najväčšia CSR aktivita, projekt a kampaň #ZaockujemSa, bola prvou slovenskou vakcinačnou kampaňou na Slovensku, pričom predbehla dokonca aj tú oficiálnu štátnu. Projekt #ZaockujemSa sa stal bezpečným a podporným miestom pre každého, kto premýšľal o tom, či sa má zaočkovať, čím sme dopomohli k vyššej zaočkovanosti verejnosti.

cielimeWEBbarneyArtboard 2

Circular Slovakia je jednou z líderských cirkulárnych platforiem na Slovensku. Sme ich hlavný komunikačný partner, zastrešujúci aktivity od dizajnu, cez programovanie, po organizovanie eventov.

ZRP

ZRP, teda Cesta k prijatiu, je naším ďalším CSR projektom, na ktorom spolupracujeme s agentúrou Milk. Táto iniciatíva si ako svoj vznešený cieľ vybrala významným spôsobom podporiť povedomie o LGBTQI+ komunite na Slovensku. Cesta k prijatiu sa zameriava na komunitu a vzdelávanie rodičov LGBTQI+ ľudí.

sk_SKSlovak