Vyhľadať
Close this search box.

Grafický dizajn

V Barney Studio sa postaráme o akýkoľvek dizajn, ktorý v dnešnej dobe potrebujete. Platí to ako pre digitálny dizajn, tak pre offline dizajn. Ten digitálny by sa pritom už onedlho mal stať na celom svete prevalentným.

Digitálny dizajn

Digitálny dizajn je v dnešnom digitálnom prostredí dôležitou súčasťou každej modernej značky. Ako brandingové štúdio sa špecializujeme na vizuálne atraktívne prvky a dizajn, ktorý korešponduje so zvyškom značky. Naša expertíza zahŕňa:

Webdizajn UI Infografiky UX Google Ads / Bannery LP (landing pages) Online grafika Dizajn prezentácií Dizajn sociálnych sietí
Slovak Global Network
Souly

V Barney Studio vás radi prevedieme celým procesom tvorby digitálneho dizajnu a tiež vám odporučíme, na aký typ dizajnu sa orientovať v prvom rade.

Offline dizajn

Tlačoviny

Naši print dizajnéri využívajú svoje dlhoročné know-how dizajnových princípov a kreatívne schopnosti na tvorbu vizuálne atraktívnych dizajnov, ktoré efektívne komunikujú posolstvo značky. Primárne sa pozeráme na to, aby dizajn upútal pozornosť, obsahoval dôležité informácie a tiež evokoval emócie a pozitívne reakcie publika. Naša expertíza zahŕňa:

Brožúra Poster Letáky Menu dizajn Obálka Knižná obálka Vizitka Etiketa Pozvánka Printy Billboard (OOH) Mestské osvetlenie Merch Označenie (tabuľky) Nálepky

Cena dizajnu sa odvíja od mnohých faktorov, ako sú veľkosť zadania, množstvo dizajnových iterácií a časová os projektu.

sk_SKSlovak