Vyhľadať
Close this search box.

Kávenky, Kakaové Rezy & Vesna

od Sedity

Repozicionovali a redizajnovali sme tri legendárne značky oblátok slovenskej značky Sedita.

Výzva

Sedita, legendárna značka cukroviniek zo Slovenska, nás oslovila s potrebou repozicionovať a redizajnovať svoje slávne značky oblátok Kávenky, Kakaové rezy a Vesna. Výzvou pritom bolo priblížiť sa viac k mladším generáciám zákazníkov, ako sú mileniáli a generácia Z. Cieľom bolo, aby produkty začala nakupovať práve táto časť trhu, a doplnila tak cieľové skupiny povojnových detí a boomerov.

Naše riešenie

Prišli sme s dizajnom, ktorý je evolúciou toho predošlého. Nezvolili sme radikálnu zmenu, a to z dôvodu, aby sme neprišli o množstvo aktuálnych zákazníkov. Pri veľkých zmenách totiž hrozí, že aktuálni zákazníci produkty nenájdu na poličkách obchodov. Takéto typy produktov sa totiž nakupujú zväčša podvedome. Značka by ich tak mohla stratiť. Vďaka prístupu veľkých zmien, ale zachovania typických prvkov jednotlivých značiek a obalov, sa nám podarilo vytvoriť dizajn, ktorý ľudia spoznávajú, ale zároveň je moderný a prístupný aj mladším generáciám. 

V rámci spolupráce sme dokopy dizajnovali viac ako 10 produktov – každá značka má totiž aj rôzne ďalšie príchute. Postupom roku 2024, ako budú prichádzať na trh aj ďalšie redizajny, ich budeme zverejňovať na tejto stránke.

Kakaové rezy
Kávenky
Vesna
Sedita
Sedita
sedita visualsArtboard
Sedita
Sedita
Sedita
sedita visualsArtboard 9 copy 2@2x 1
Sedita
Kávenky
Sedita kávenky
Sedita kakaové rezy
Sedita - Kakaové rezy
Sedita - Vesna
Vesna
Kávenky
Kávenky
Vesna
Sedita kávenky
Kakaové rezy
sedita visualsArtboard 4@2x 2
Sedita kávenky
Sedita kakaové rezy
vesna

Advertising Materials & Social Media Templates

Kávenky flyer
Sedita citylight
Vesna
Sedita
Sedita
sk_SKSlovak