O nás

Spoznajte kreatívne štúdio Barney

Každý deň pracujeme na tom, aby sme pomohli firmám vytvoriť skvelý vzťah s ich zákazníkmi, zamestnancami a okolím. Malým aj väčším značkám, technologickým firmám a korporáciám tým dodávame skvelý pocit, vysokú lojalitu a tým im prinášame viac peňazí. O kvalitu sa u nás stará skúsený tím odborníkov s minimálne piatimi rokmi skúseností.

Máme taliansku vášeň a nemecké procesy. Aj v kreatíve totiž musí byť poriadok. 🇮🇹🇩🇪

Naše hodnoty sú jednoduché, ale silné

 

Vždy sa na nás môžete spoľahnúť
Máme radi, keď sa môžeme na človeka spoľahnúť. Preto vždy ručíme za to, že každé zadanie bude vypracované načas a bude obsahovať to, čo očakávate (a aj niečo navyše). 

 

Máme praktický prístup
Sme agilní a nezaťažujeme vás zbytočnosťami. Naše riešenia sú praktické a smerujú priamo k tomu, aby splnili váš cieľ – teda k veci. Bez zbytočných omáčok.

 

Zakladáme si na dobrej komunikácii a vysokej kvalite výstupov
Komunikácia a kvalita sú alfou a omegou dobrej spolupráce. Preto na emaily a telefonáty odpovedáme rýchlo. Zároveň si ale zachovávame vysokú kvalitu výstupov – kvalita chce čas.


Nikdy vás nevymeníme za rýchly zisk
Rovnako dôležité, ako získať nových klientov, je pre nás starostlivosť o tých aktuálnych. K projektom pristupujeme, akoby boli naše vlastné, takzvaným prístupom majiteľa, so všetkým, čo k nemu patrí. 

Toto sme my

V kolektíve Barney nájdete mladých, starších, zahraničných aj lokálnych ľudí. Nerobíme rozdiely. V jednom sme však zásadoví: každý v našom tíme musí byť špičkový odborník na svoju prácu. To do bodky spĺňame.

Zuzana Grujbarova

English Customer Success Manager

Zuzana Grujbarova

Keisi Katiaj

Brand Designer

Keisi Katiaj

Simona Babiarova

Client Service Director & Co-Founder

Simona Babiarova

Ondrej Dóci

Product Designer / 3D visuals

Ondrej Dóci

Marek Galinski

UX & Development

Marek Galinski

Viktoria Szabova

Art Director

Viktoria Szabova

Dennis Fino

Managing Director & Co-Founder

Dennis Fino

Fay-Louise Hayden

Country Manager for United States

Fay-Louise Hayden

Sona Spisiakova

Account Manager

Sona Spisiakova

Filip Janypka

Software Developer

Filip Janypka


Novinky

Pomáhame Slovensku s očkovaním

V kreatívnom štúdiu Barney sme si koncom roka 2020 povedali, že je čas urobiť niečo, čo podporí čo najskorší odchod pandémie spôsobenej COVID-19. A tak sme navrhli platformu #ZaockujemSa, na ktorej spolupracujeme s TOP menami slovenského biznisu a reklamy. Prečítajte si, ako to celé vzniklo.

Zobraziť viac Všetky novinky