O nás

Spoznajte kreatívne štúdio Barney

Každý deň od 6:30 pracujeme na tom, aby sme pomohli firmám vytvoriť skvelý vzťah s ich zákazníkmi, zamestnancami a okolím. Malým aj väčším značkám, startupom a korporáciám tým dodávame skvelý pocit, vysokú lojalitu a tým aj viac peňazí. O kvalitu sa u nás stará výhradne skúsený tím seniorov.

A aby sme nezabudli, pod hlavičkou nášho vydavateľstva Barney vydávame top knihy z oblastí marketingu, reklamy a kreativity.

Naše hodnoty neskrývame

 

Vždy sa na nás môžete spoľahnúť
Máme radi, keď sa môžeme na človeka spoľahnúť. Preto vždy ručíme za to, že každé zadanie bude vypracované načas a bude obsahovať to, na čom sme sa dohodli.

 

Máme mimoriadne praktický prístup
Sme agilní a nezaťažujeme vás zbytočnosťami. Naše riešenia sú praktické a smerujú priamo k tomu, aby splnili váš cieľ – teda k veci. Bez akýchkoľvek omáčok.

 

Zakladáme si na dobrej komunikácii a vysokej kvalite
Komunikácia a kvalita sú alfou a omegou dobrej spolupráce. Preto na emaily a telefonáty odpovedáme rýchlo. Zároveň si ale zachovávame vysokú kvalitu výstupov – kvalita chce čas.

Team

V našom tíme nájdete mladých, starších, zahraničných aj lokálnych ľudí. Nerobíme rozdiely. V jednom sme však zásadoví: každý musí mať senior skúsenosti.

Zuzana Grujbarova

English Customer Success Manager

Zuzana Grujbarova

Keisi Katiaj

Brand Designer

Keisi Katiaj

Paulina Ondrusova Matuskova

Copywriter

Paulina Ondrusova Matuskova

Simona Babiarova

Client Service Director

Simona Babiarova

Marek Galinski

UX & Development

Marek Galinski

Martin Slovik

Photographer

Martin Slovik

Viktoria Szabova

Art Director

Viktoria Szabova

Dennis Fino

CEO

Dennis Fino

Fay-Louise Hayden

Country Manager for United States

Fay-Louise Hayden

Sona Spisiakova

Account Manager

Sona Spisiakova

Filip Janypka

Software Developer

Filip Janypka


Novinky

Pomáhame Slovensku s očkovaním

V kreatívnom štúdiu Barney sme si koncom roka 2020 povedali, že je čas urobiť niečo, čo podporí čo najskorší odchod pandémie spôsobenej COVID-19. A tak sme navrhli platformu #ZaockujemSa, na ktorej spolupracujeme s TOP menami slovenského biznisu a reklamy. Prečítajte si, ako to celé vzniklo.

Zobraziť viac Všetky novinky