Vyhľadať
Close this search box.

Obalový dizajn

Aby ste vynikli v policiach kamenných, ale aj internetových obchodov, potrebujete obalový dizajn a dizajn produktu, ktorý upúta oči potenciálnych zákazníkov. V dnešnej dobe na to máte iba približne 2 sekundy, počas ktorých musíte upútať tak, aby si zákazník váš produkt kúpil. V tomto procese nastupuje tím Barney Studio.

Dovoľte nám previesť vás procesom tvorby obalového dizajnu:

KROK 01

Briefing

Dohodneme si stretnutie, počas ktorého si do detailu prejdeme atribúty vašej značky, ciele, produkty a iné. Týmto položíme pevný základný kameň spolupráce.

KROK 02

Naplánovanie projektu

Dôkladne nastavíme celý proces tvorby obalového dizajnu, zadefinujeme si ciele, časovú os a tzv. roadmapu, aby sme sa počas procesu spolu s vami nikde nestratili.

KROK 03

Prieskum trhu a vás

V tomto bode nastupuje detailný prieskum trhu a tiež vašej značky – ochutnávky produktov, ich skúšanie a podobne. Vďaka tomu nastavíme dobrý pozicioning dizajnu a produktu.

KROK 04

Vizuálny koncept a ideácia

Navrhneme niekoľko kreatívnych konceptov dizajnu produktu, ktoré reflektujú značku a odlišujú sa od konkurencie.

KROK 05

Vyšperkovanie dizajnu

Pomocou kolaboratívneho feedbacku (váš + náš tím) do detailu vyšperkujeme zvolený vizuálny smer a zameriame sa na detaily ako fonty, rozmiestnenie prvkov a pod.

KROK 06

Tlačové dáta

Sfinalizujeme zvolený koncept a vytvoríme tlačové dáta pre pohodlnú výrobu etikiet, škatúľ alebo iných obalov. Všetko doručujeme v najvyššej možnej kvalite.

KROK 07

Kontrola trhu

Zabezpečíme prieskum trhu, v ktorom zistíme, ako nový obalový dizajn funguje na zákazníkov a odmeriame výsledky.

sk_SKSlovak