Vyhľadať
Close this search box.

Palamor

Ponorte sa do transformačnej cesty firmy Palamor, špičkového poskytovateľa marketingových riešení, ktorý sa špecializuje na influencer marketing v celej Európe. Naša komplexná prípadová štúdia identity značky ukazuje dôkladný proces, ktorý stojí za vývojom jedinečnej a presvedčivej identity, ktorá odráža rozmanitú škálu služieb spoločnosti Palamor vrátane marketingu prostredníctvom influencerov, služieb zákazníkom a prekladov.

Palamor
Palamor

Na cestu tvorby značky sme sa vydali koncepciou a výberom názvu „Palamor“, ktorý vznikol v našej réžii.

Názov, ktorý je zakorenený v kreativite a rezonancii, stelesňuje étos značky a vytvára predpoklady pre zapamätateľnú a pôsobivú prítomnosť v prostredí influencer marketingu.

Palamor
Palamor

Náš tím sa ponoril do podstaty značky Palamor a pretavil jej víziu do vizuálne pôsobivej identity značky. Vytvorili sme jedinečné logo, pričom sme starostlivo vybrali farebnú paletu, ktorá vyžaruje živosť, typografiu, ktorá komunikuje profesionalitu, a grafické prvky, ktoré odrážajú dynamiku značky.

Každý prvok bol zostavený tak, aby tvoril ucelený vizuálny jazyk, ktorý priamo oslovuje rôznorodé publikum značky Palamor.

Palamor
Palamor
Palamor
Palamor
Palamor

Vizuálnu identitu Palamor sme strategicky preniesli do digitálneho aj offline prostredia, čím sme zabezpečili konzistentnú a rozpoznateľnú prítomnosť.

Palamor
Palamor
Palamor
Palamor
Palamor
Palamor

Od digitálnej oblasti až po offline styčné body sme navrhli súbor materiálov a adaptácií, aby sme zabezpečili konzistentnú komunikáciu značky Palamor vo všetkých možných prostrediach. Bannery, dotazníky, prezentácie, návrhy pre sociálne médiá a roll-upy boli vytvorené precízne, aby ladili s identitou značky a poskytovali jednotný a pôsobivý zážitok z interakcie so značkou.

Palamor
sk_SKSlovak