Vyhľadať
Close this search box.

Nezáleží na tom, či ste iba začali premýšľať nad novým projektom alebo ste etablovaná korporácia.

V Barney Studio nájdete ideálneho partnera pre všetky prípady.Náš tím odborníkov na branding, stratégov, kreatívcov a dizajnérov, je pripravený priniesť vám excelentnú prácu a pre vašim zákazníkom a zamestnancom vytvoriť atraktívne zážitky. Od pútavých brand identít, cez svieži dizajn, webstránky a komunikáciu, po s kumštom spracované brand aktivačné kampane. Pri našej práci aktívne pracujeme s najnovšími technológiami, ako je AI a machine learning. Veľké zadania sa u nás nazaobídu bez dobre nastavenej stratégie. Nuž a radšej než hovoríme – počúvame, aby sme o vás vedeli naozaj všetko.

Pripravte sa na to, že s nami sa pozornosti a popularity už nezbavíte. Ale to je len dobre.

Naše know-how je najsilnejšie v týchto disciplínach

BrandUP

BrandUP

Intensive 3-Day Branding Workshop

BrandUP je ultimátny akcelerátor vášho brandingu. Vďaka nášmu 3-dňovému branding workshopu / šprintu pre vás vytvoríme unikátnu brand identitu iba za 3 dni.

Brand UP

Ako to prebieha?

Stanovenie dátumov
Stretnutie a brainstorming
Barney pracuje na značke
Ďalšie stretnutie a rozhovor
Finalizácia značky
Oslava úspešnej spolupráce

Čo vás čaká na konci 3-dňového branding workshopu?

Logo dizajn
Definovanie farebnej palety
Typografia
Adaptácia
Jednoduché brand guidelines

Počas tohto intenzívneho procesu s vami bude náš client service a dizajnérsky tím úzko spolupracovať na destilovaní esencie vašej značky, vďaka čomu získate zapamätateľný branding. V cene máte všetky základné výstupy, ktoré sú pre to, aby značka mohla komunikovať, potrebné. Postaráme sa o všetko: základné logo, ale aj koherentné výstupy značky, ktoré budú spolu fungovať v absolútnej harmónii.

Workshop BrandUP je k dispozícii v:

Slovenčina
Čeština
Angličtina
Taliančina

Nenechajte si ujsť šancu získať brand identitu za 3 dni. Rezervujte si svoje miesto už dnes a čoskoro sa budete tešiť z funkčnej a prémiovej identity.

sk_SKSlovak