Dizajn a vizuálna identita

Sme radi, keď môžeme pracovať na niečom peknom a zároveň funkčnom a dobre použiteľnom. Preto je vizuálna identita od nás tvorená aj na základe empirických poznatkov a prieskumov. Do všetkého však vkladáme našu úprimnú zvedavosť, chuť robiť veci inak a tiež vizuálne cítenie.

Na tvorbu vizuálnej identity sa pozeráme koncepčne, aby ladila s vašimi hodnotami a ďalšími súčasťami marketingu. Spoločne totiž tvoríme značku, ktorá sa má stať obľúbenou a úspešnou.

Pri tvorbe loga a identity s vami pracujeme v pomerne úzkom kruhu. Do návrhu vizuálnej identity vstupujú rôzne faktory. Okrem segmentu sú to konkrétne trhy, kde bude značka operovať, a to, na akých pilieroch stojí – líder, inovátor a podobne.

Pracujeme na tom, čo reálne potrebujete

 

Nemáme pevne stanovené, aké výstupy dostanete v rámci dizajn manuálu. Niekto potrebuje vizitky a hlavičkový papier, iný zase potlač auta. Radi vám odporučíme, čo budete pri vašej práci potrebovať. Výstupy od nás dostanete v tlačových dátach alebo v zdrojových Adobe súboroch. Výsledné výstupy vám prehľadne zavesíme k vám na server alebo na náš Dropbox.

Vizuálnu identitu sme navrhli aj týmto klientom

 

Logo a identitu (a web) od nás dostal americko-slovenský VR startup Akular. Úspešne sme redizajnovali aj legendárnu bratislavskú reštauráciu Umami. Ďalšiemu americko-slovenskému startupu PX Energy sme navrhli kompletnú vizuálnu identitu na globálne použitie.

Pre medzinárodnú investičnú skupinu Civitta sme vytvorili identitu legendárneho startupového akcelerátora. Naše logo a elementy nesie aj značka GoPall – inovatívne európske riešenie problému zbierania paliet.