Interná komunikácia

Interná komunikácia je dôležitým prvkom každej väčšej (a niekedy aj menšej) firmy. Častejšie sa totiž myslí na externú komunikáciu. My však veríme, že budúcnosťou je práve aj schopnosť komunikovať s vlastnými kolegami. Interná komunikácia sa v niekoľkých súvislostiach líši od tej externej. Interná komunikácia má schopnosť zvýšiť lojalitu zamestnancov a výrazne vás odlíšiť od konkurencie. Pritiahne vám aj lepšie talenty.

Dôležitá je kreatíva aj úprimnosť

 

Interná komunikácia by mala vychádzať z vás a zo základných pilierov firmy, aby bola autentická. Okrem toho je tu ale dôležitá aj kreatíva, teda schopnosť odprezentovať fakty zaujímavo. A od toho sme tu my. Navrhneme nielen spôsoby internej komunikácie a kreatívu, ale všetko si aj exekvujeme. Vizuálne, slovne, strategicky.

V prvom rade sa s vami porozprávame a urobíme si analýzu aktuálneho stavu. Dozvieme sa, čo potrebujete kolegom povedať. A potom sa pustíme do práce. Aj v tomto prípade budeme potrebovať styčnú osobu zvnútra firmy, ktorá nám bude odpovedať na otázky v procese.

Pre akých klientov robíme internú komunikáciu?

 

Najväčším klientom, ktorému sa v tejto oblasti venujeme, je globálny Red Bull. Zo slovenských je to potom SHP Group, najväčší slovenský výrobca hygienických potrieb. Staráme sa mu o LinkedIn, podstránky na Profesii a o komunikačné prvky vo vnútri firmy. Okrem toho je to aj najväčšia stavebná firma Doprastav, ktorej pripravujeme interné envirokampane. Tie zdvíhajú povedomie o ochrane životného prostredia.