Názov a motto

Názov, slogan, web, reklamné materiály a ďalšie výstupy by mali odrážať dušu vašej značky. Zároveň by mali byť dokonale prepojiteľné s vizuálnou stránkou firmy. Je dôležité, aby sme spoločne zadefinovali konkrétne spôsoby, ako komunikovať a pôsobiť tak na okolie silným posolstvom.

Dobre navrhnutý názov sa s vami bude ťahať pokojne roky aj desaťročia. Preto je potrebné venovať mu dostatok času aj snahy. Rovnako to platí aj o slogane (anglicky tagline alebo claim). Tie vystihnú to, čo robíte, v pár slovách. Niekedy dokonca v jednom. K vašej značke musí ale sedieť aj tón komunikácie (tone of voice). Ten by vás mal vystihovať a byť konzistentný vo všetkých výstupoch.

Niekedy je potrebné navrhnúť iba názov projektu, produktu, služby, oficiálny názov firmy. Často je to ale aj meno celkom novej značky. Prevedieme vás celým procesom a budeme sa vás veľa pýtať. Osobne, telefonicky, dotazníkom. Tak, ako to vyhovuje vám. Napokon prídeme s niekoľkými variantmi názvov. Tie budú obsahovať dostupnú .sk alebo .com doménu, prípadne inú, podľa dohody. Taktiež zabezpečíme registráciu ochrannej známky.

V rámci textov pomôžeme s každým typom zadaní

 

Naši zákazníci často potrebujú vytvoriť nové texty do brožúr alebo na web, ako aj úpravu už existujúcich. Jednoducho všetko, čo potrebuje nápady a silný text, a to vrátane headline-ov do kampaní a názvov celých kreatívnych konceptov. Staráme sa aj o sociálne siete, kde je písané slovo taktiež dôležité.

Úderné texty a názvy od nás majú rôzni klienti

 

Názov sme navrhli pre inovatívnu globálnu zoznamovaciu platformu Souly operujúcu zo Slovenska. Pravidelne píšeme blog pre bratislavský Bory Mall. Texty a headliny tvoríme pre najväčšieho slovenského dílera Peugeot. Navrhli sme aj názov a tone of voice očkovacej iniciatívy #ZaockujemSa.