Reklamná kampaň

Sme štúdio dizajnu, kreatívnych konceptov a komunikácie, ktoré robí (aj) reklamu a komunikáciu na sociálnych sieťach. A hoci sa na ne nešpecializujeme, vždy ich navrhujeme s primárnym cieľom priniesť „domov“ výsledok. Nerobíme naoko pekné a okázalé riešenia, ktoré ale neprinesú ovocie a ešte k tomu aj stoja priveľa peňazí.

Väčšinou prichádzame s návrhmi, ktoré nesú jednoduchú, ale silnú myšlienku a ktoré zaujmú nových zákazníkov. Alebo umocnia vzťah s tými aktuálnymi.

Nebojíme sa. Na projekt sa pozeráme očami cieľovej skupiny a tak nemáme strach do segmentu, v ktorom niečo nie je zvykom, prinášať nové zvyky. Keď je to ale potrebné, zostávame konzervatívni. Všetko v záujme čo najlepšieho výsledku kampane a celkovej spokojnosti. Kampane smerujeme buď na zákazníkov (B2C a B2B) alebo zamestnancov (Employer branding kampaň).

Reklamné kampane a sociálne siete robíme pre rôznych klientov

 

Kreatívny koncept spolu s celou exekúciou vianočnej kampane sme realizovali pre poisťovňu Groupama. Pre developera Lucron sme navrhli kampane pre retailovú časť projektu Urban Residence. Sociálne siete a kampane na nich sme spravovali pre slovenskú pobočku BILLA (starali sme sa aj o väčšinu slovenskej kreatívy). Rovnako komplexné kampane a správu robíme aj pre najväčšieho dílera Peugeot na Slovensku France-Tech.

Našu expertízu na tomto poli sme dali aj značke Heineken, kde sme sa starali o 4 značky pív (Bradáč, Lagunitas, Affligem a Mort Subite).