Video

Aký by to bol život bez videa? A čo by boli albumy bez fotiek? Ku kreatívnej práci patrí aj výroba videa, či už hraného alebo animovaného, a fotoprodukcia do kampaní alebo na sociálne siete. Máme radi, keď môžeme viac pracovať s naším obsahom, než s fotobankami.

Pri videoprodukcii zabezpečujeme všetko. Začíname preprodukciou – návrhom kreatívneho konceptu, pokračujeme produkciou – organizáciou a samotným natáčaním. Dôležitá je ale aj postprodukcia, ktorá trvá násobne dlhšie než samotné natáčanie aj príprava naň. Či potrebujete jednoduchú motion grafiku, komplexné animované video alebo hraný spot, postaráme sa o to. Pri videoprodukcii spolupracujeme s externou firmou, ktorá prenajíma techniku.

Fotoprodukcia prebieha buď u klienta alebo v prenajatom priestore, prípadne produktová u nás. Radi ale fotíme aj vonku. Spolupráca s nami znamená, že nájdeme aj vhodné miesto na natáčanie alebo fotenie a zabezpečíme catering a všetko ďalšie, čo k tomu patrí.

Foto a video sme robili pre rôznych klientov

 

Pre slovenskú sieť BILLA sme točili sériu diskusných relácií Bez omáčky, ktoré boli zamerané na jedlo. V rámci série Bez omáčky – varenie sme so známymi šéfkuchármi Martinom Záhumenským a Danielom Hrivňákom točili aj varenie. Nezabudli sme však ani na rôzne animované videá (aj in-store).


Poisťovňa Groupama nám zadala vytvorenie vianočnej kampane, ktorá zahŕňala aj natáčanie videa. Fotili sme produktové aj moodové fotografie pre Heineken a 4 značky pív – Bradáč, Lagunitas, Mort Subite a Affligem. Fotíme a točíme aj pre France-Tech, najväčšieho dílera značky Peugeot na Slovensku.