Vyhľadať
Close this search box.

Central

Central, legendárne nákupné centrum v samom srdci Bratislavy pri Trnavskom mýte, benefitovali z copywriterského talentu našich kreatívcov, a to pri tvorbe pravidelného blogu. 4 x do mesiaca sme sa starali o tvorbu atraktívnych blogov, ktorých cieľom bolo promovať jednotlivé udalosti, ktoré sa v centre diali, a tiež jednotlivých nájomcov centra.

Central
Central
Central
Central

Témy článkov, ktoré sme pripravovali, nemali vopred stanovenú štruktúru a teda tvorba celého redakčného kalendára, ako aj obsahovej stratégie, bola na nás. Počas dlhodobej spolupráce sme tvorili články na témy ako móda, životný štýl, zdravie, ale aj zaujímavosti.

Central
Central
Central
Central

Pre Central sme sa tiež postarali o pútavé video oslavujúce 10 rokov fungovania centra, ktoré sme spracovali do formy Facebook feedu, čím sme naznačili množstvo udalostí, ktoré sa za tú dobu v centre diali.

Central
Central
Central
Central
Central
Central

V každom článku sme sa zamerali na zachovanie prirodzeného tónu komunikácie a zároveň sme vytvorili priestor na propagáciu podujatí, akcií alebo jednotlivých nájomcov obchodného centra.

Central
Central
sk_SKSlovak