Close this search box.

Kariéra

Připoj se k našemu týmu seniorních profesionálů v Barney Studio.

Níže najdeš aktuálně otevřené pozice. Budeme rádi, když nám pošleš své portfolio, CV, nebo jinak kreativně vytvořenou žádost.

Forma: Full-time Level: Mid
star star star star empty star empty
Typ: Faktúra Plat: 1900-2300€

IT Project Manager

Bratislava

Otvoriť

To, kto sme, a aká je naša misia, je jednoduché: sme multidisciplinárne brandingové štúdio, ktoré mení dobré značky na skvelé.

Tvoríme svetové názvy, dizajn, branding a aktivačné kampane, ktoré rezonujú s firemnou víziou a misiou. Aktivujeme zákazníkov na tých správnych miestach. V Barney Studio vieme, ako spraviť značky úspešnými a bohatými, a teba spokojným / spokojnou.

Náplň práce

Pracuj s nami pre najlepších (globálny Red Bull, Sedita, EssilorLuxottica, Niké), máme pre teba miesto, kde budeš vždy vypočutý/á, akceptovaný/á a kde sa budeš za každých okolností dobre cítiť.

01

Vedenie IT projektov na medior až senior úrovni

02

Komunikácia s IT tímom a zároveň klientom na dennej báze

03

Zabezpečenie bezproblémového chodu projektu, tak, aby sa posúval, rástol a zlepšoval.

04

Účasť na klientskych workshopoch a s tým súvisiaci kontakt s klientom, s ktorým je potrebné si udržiavať profesionálny a príjemný vzťah.

Požiadavky

Jednoducho a efektívne, tak pracujeme v Barney s TOP svetovými značkami. Preto prosíme, aby si spĺňal/a nasledovné atribúty:

Check

Proaktívny prístup a návrhy na zlepšenie fungovania nielen projektu, ale aj programovaného výstupu.

Check

Dobrá komunikácia, gramatika, schopnosť riadiť menší tím a zabezpečiť, že všetko bude bežať ako hodinky.

Check

Dôslednosť, dochvíľnosť, perfekcionizmus.

Check

Schopnosť pracovať aj individuálne a viesť projekt bez pomoci ostatných manažérov, client service členov tímu.

Check

PROSÍM, NEĽAKAJ SA TECHNOLÓGIÍ VYŠŠIE – nemusíš vedieť všetko tip top, stačí mať jednoduchý a všeobecný prehľad, aby si vedel/a, čo je čo a ako sa čo používa, nie kódiť v každom z daných jazykov a technológií.

Ponúkame

01

Prostredie, ktoré ťa obohacuje, kde sa cítiš podporovaný/á a kde sa budeš môcť realizovať, koľko len chceš.

02

Žiadny mikromanažment – žiaľ, nemal by to byť benefit a ani nie je, ale nie je ho tu kam inam dať. 🙂

03

Atmosféra startupu v zabehnutej firme, ktorá má na trhu skvelé meno.

04

Práca na atraktívnych projektoch pre svetoznáme veľké značky.

05

Vždy prítomnú podporu ostatných členov tímu. Nie sme rodina, ale sme skvelí kolegovia.

06

Nepovinné teambuildingy.

07

Cestovanie, ktoré je, samozrejme, prirodzenou súčasťou danej práce.

08

Vzdelávacie kurzy a aktivity podľa tvojho výberu.

Pridaj sa k nám

Tréninky a stáže

Zažij, jak to v reklamě dělá Barney!

Už se nemůžeš dočkat, až naskočíš do oboru kreativy a designu? Náš program stáže nabízí unikátní příležitost dostat se k tvorbě různých výstupů pro klienty na Slovensku, v ČR, USA, Velké Británii či Švýcarsku v týmovém prostředí, které tě podrží. Nezáleží na tom, zda aspiruješ na designéra, stratéga, inovátora nebo technologa – naše stáž ti nabídne možnosti a poradenství, abys v marketingovém světě vyniknul.

Pokud se nemůžeš dočkat, až odstartuješ svou kariéru, projdi si naše otevřené pozice pro stážistky / stážisty.

V současné době nemáme žádné volné pozice pro program stáží. Pokud máš zájem stát se součástí Barney Studio, vyplň svůj e-mail a my ti dáme co nejdříve vědět!

Máš nějaké otázky? Kontaktuj nás!

cs_CZCzech