Vyhľadať
Close this search box.

Btrfly

Zoznamovacia aplikácia Btrfly získala od Barney Studio kompletný rebranding a redizajn. Pripravili sme inovatívnu a pokročilú vizuálnu identitu, vďaka ktorej má značka možnosť dostať sa do sŕdc aj tých najväčších odporcov lásky. Pozrite si naše výstupy vizuálnej identity najlepšej slovenskej zoznamky Btrfly.

BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY

Pri práci pre Btrfly sme do úvahy brali rôzne faktory. Okrem iných to bola aj dôležitosť odlíšenia sa farbami a elementmi od hlavných konkurentov ako sú aplikácie Tinder alebo Bumble. Dôležité bolo preto prísť s odlišujúcimi prvkami, a to nielen na poli farieb, ale celej vizuálnej identity ako takej.

BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY

Zamerali sme sa na mladícke a svieže farby, keďže orientáciou aplikácie Btrfly sú práve mladí ľudia, čomu zodpovedá aj tón komunikácie a celková komunikácia na sociálnych sieťach. Oranžová a modrá sú kombináciou, ktorá snáď nikdy nezostarne a ktorá, navyše, dokáže zaujať svojím kontrastom.

BTRFLY

Vizuálny dizajn komunikácie na sociálnych sieťach pre aplikáciu Btrfly je dynamickým spojením výrazných farieb a prvkov značky, ktoré oživujú “osobnosť” aplikácie. Príspevky sme rozdelili do rôznych vizuálnych štýlov, aby sme zaujali a upútali publikum.

Jasné a energické farby sa tiahnu ako spoločné prvky celým naším vizuálnym dizajnom, čím vytvárajú súdržný a vizuálne stimulujúci zážitok. Táto harmonická paleta farieb nielenže upúta pozornosť, ale zároveň posilňuje pozitívnu a živú osobnosť značky Btrfly.

BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY

UX/UI

Úprava / Zmena dizajnu aplikácie

Dizajn používateľského rozhrania aplikácie Btrfly je ideálnym spojením jasných, so značkou zladených farieb, ktoré vnášajú do používateľského zážitku živosť a energiu. Dynamické a používateľsky prívetivé rozhranie nielenže rezonuje so živou identitou aplikácie Btrfly, ale zároveň vytvára zábavnú a pútavú používateľskú cestu.

Vďaka intuitívnemu rozvrhnutiu a interaktívnym prvkom je navigácia v aplikácii príjemným a bezproblémovým zážitkom, ktorý používateľom zabezpečí spojenie s energickým duchom Btrfly, a to od momentu otvorenia aplikácie.

BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
btrfly slider 1
btrfly slider 2
btrfly slider 3
btrfly slider 4

Zamerali sme sa primárne na mladistvé a svieže farby, pretože aplikácia Btrfly je zameraná práve na mladých ľudí, čo zodpovedá tónu komunikácie a celkovej komunikácii na sociálnych sieťach. Oranžová a modrá sú kombináciou, ktorá nikdy nezostarne, a ktorá, navyše, dokáže zapôsobiť svojím kontrastom.

BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
BTRFLY
sk_SKSlovak