Vyhľadať
Close this search box.

Sanagro

Najväčšia slovenská firma zaoberajúca sa poľnohospodárstvom, Sanagro, je jedným z našich klientov z oblasti food & drinks. Ide o firmu združujúcu desiatky poľnohospodárskych družstiev, ktoré produkujú rôzne agro produkty. Pre Sanagro sme hlavným dodávateľom marketingových a komunikačných služieb a venujeme sa tvorbe webov, dizajnu a iným zadaniam.

Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro

Sanagro je jedným z našich klientov so širokým záberom zadaní. Jeden deň sa venujeme tvorbe webov, druhý zase tlačovín a polepov. Ide teda o klienta všetkých členov Barney tímu.

Pri práci na interných novinách firmy alebo iných zadaniach je dôležité jedno: ukázať potenciálny a aktuálnym zamestnancom, ako aj obchodným partnerom, že na Sanagro sa dá spoľahnúť.

Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro

Darčekovú škatuľku ich syrových výrobkov sme premenili precíznymi ručne kreslenými ilustráciami, ktoré do každého detailu vniesli remeselné čaro. Tento projekt stelesňuje náš záväzok spojiť kreativitu s priemyslom a prináša balík, ktorý nielen zachováva, ale zdokonaľuje podstatu ich výnimočnej ponuky syrov.

Sanagro
Sanagro
Sanagro

Dosahujeme to najmä jednoduchým spracovaním vizuálov, ktoré sú ľahko pochopiteľné a jednotlivé výstupy sú dobre čitateľné. Vďaka tomu je myšlienka Sanagra odkomunikovaná spôsobom vhodným pre masy.

Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro
Sanagro
sk_SKSlovak