Vyhľadať
Close this search box.

Pulirio

Jeden z najväčších hráčov na poli slovenského B2B facility managementu si nás najal na vytvorenie identity jeho B2C projektu pre verejnosť, ktorý sme nazvali Pulirio. Postarali sme sa nielen o naming projektu, ale aj o vizuálnu identitu, brand DNA a tiež ďalšie úlohy. Cieľom bolo spraviť projekt skutočne zapamätateľným.

Názov, ktorý sme pre projekt zvolili, vychádza zo zaužívaného slovenského slova “pulírovať”, čím sme v jednom slove okamžite prezradili, o čom projekt / služba je. Názov je zábavný a pútavý, čo je v tomto plnom segmente upratovacích služieb dôležité. Okrem toho, zákazníci si upratovanie objednávajú prostredníctvom jednoduchého online formuláru.

Pulirio

Vizuálnu identitu sme poskladali z pútavých a skutočne sviežich farieb. V kompletnom brand DNA dokumente sme vysvetlili to, prečo značka vznikla, ako má komunikovať a čím vlastne je.

p1
p2

Vizuálna identita, ako aj celá komunikácia značky Pulirio, mala byť svieža, zapamätateľná a čistá. Presne takú sme vytvorili. Na Slovensku je upratovacia firma, komunikujúca takto, pomerne nezvyčajným úkazom, čo Pulirio využíva vo svoj prospech. Objednávanie upratovania je pritom mimoriadne jednoduché, cez online formulár, čo korešponduje s modernou samotného brandingu.

317080250 562397652559756 3734405567023226459 n 3
sk_SKSlovak